На трасі „Кельменці – Чернівці” вилучили шість тонн спирту

новини
2 141
0
12 лютого о шостій годині вечора оперативники Чернівецького загону Держприкордонслужби спільно з співробітниками податкової міліції затримали вантажівку “ЗІЛ” з шістьма тоннами спирту. Як повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України, прикордонники отримали оперативну інформацію про те, що в одному з приватних помешкань у селі Подвір’ївка Новоселицького району, що розміщене неподалік кордону, завантажується "ЗІЛ" з невідомим вмістом у бочках. Розглядаючи версію про можливу контрабанду спирту, прикордонники разом з співробітниками податкової міліції виставили пости на можливому маршруті підозрюваних. Міжвідомча група, до якої увійшли прикордонники мобільної застави „Чернівці” та співробітники Новоселицької міжрайонної державної податкової інспекції, зупинила на трасі „Кельменці – Чернівці” вантажівку “ЗІЛ”. Під час її огляду в кузові виявили 27 пластикових бочок у кожній з яких могло міститися по 200 літрів зі спиртом. Загалом вся кількість контрабандного спирту сягала 5 тонн 400 літрів.
40-річний водій вантажівки громадянин республіки Молдова не був власником вантажу. Він не мав жодних документів на перевезення спирту. Керував транспортним засобом з українськими номерами. До Подвір’ївки спирт надходив у малих кількостях. З цього населеного пункту вже великими партіями доставлявся до Чернівців. Контрабандний спирт, ймовірно, розливався десь у підпільних цехах у пляшки під відомими брендами.
Наразі водія та вантажівку зі спиртом доставлено до Чернівців.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 468
«Беремо всіх»: у Чернівцях і в комуналці, і в бізнесі - значний дефіцит кадрів
6 187
Записали лише з 12-го дубля: сьогодні легендарній «Червоній руті» – 55
6 096
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
5 324
Понеділок – за партою, вівторок – за планшетом. У Чернівцях 9 шкіл – на змішаній формі навчання
5 096
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
4 740
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
4 538
У Чернівцях наступного тижня воду подаватимуть за графіком: як саме
4 351
"Був прихильним до людей": у Чернівцях попрощалися з журналістом і письменником Анатолієм Томківим
3 750
«Був опорою, підтримкою, всім». У Чернівцях попрощалися із воїном Тарасом Винником
3 701


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.