У Чернівецькій області затримали шість тонн контрабандного спирту (оновлено)

новини
1 797
0
Найбільшу у цьому році в Україні партію контрабандного спирту затримали прикордонники разом з податківцями. Оперативники Чернівецького загону Держприкордонслужби отримали інформацію про можливу контрабанду вантажним "ЗІЛом" великої партії спирту. Разом зі співробітниками податкової міліції прикордонники виставили на шляхах, якими могли рухатися порушники, пости. Міжвідомча група, до якої увійшли прикордонники мобільної застави „Чернівці” та співробітники Новоселицької міжрайонної державної податкової інспекції зупинили на трасі „Кельменці – Чернівці” вантажівку. Під час її огляду в кузові виявили 27 200-літрових пластикових бочок зі спиртом. Водій, наш 40-річний співвітчизник, не мав ніяких документів на товар. Наразі його та вантажівку зі спиртом доставлено до Чернівців. Прикордонники та податківці проводять заходи зі з’ясування обставин правопорушення. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.
За попередніми даними, до села Подвір’ївки Новоселицького району спирт надходив у малих кількостях. З цього населеного пункту вже великими партіями доставлявся до Чернівців. Контрабандний спирт, ймовірно, розливався десь у підпільних цехах у пляшки під відомими брендами.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях серед репатрійованих тіл загиблих виявили тіло окупанта
У страшній ДТП у Франції загинула також учителька із Чернівців: що про неї відомо
Неймовірний результат: школяр із Буковини склав НМТ на 200 балів із трьох предметів
ексклюзив
На Буковині затримали лікаря-онколога, який вимагав хабар від матері військового
Знову гірка втрата. Загинув захисник із Буковини Володимир Ігнатюк
Студенти і викладачі, які потрапили в ДТП у Франції, сьогодні повернулися до Чернівців
Повалений паркан замінили, а двері зняли: як виглядає Свято-Духівський собор в центрі Чернівців після конфлікту – фото
ексклюзив
На Буковині попрощаються із відважним захисником Василем Латковським
17 червня, 2025
Конфлікт біля собору в центрі Чернівців: поліція повідомила про кількість потерпілих
Загинув захисник із Буковини Владислав Коломієць