Затриманий Гладковський заявив, що розпочинає голодування

новини / Новини України
858
0
Затриманий Гладковський заявив, що розпочинає голодування

Колишній заступник секретаря РНБО, власник корпорації "Богдан" Олег Гладковський оголосив голодування на знак протесту проти затримання.

Про це йдеться на сайті "Богдана".



"Олег Гладковський називає незаконним його затримання і на знак протесту проти свавілля правоохоронних органів оголошує голодування. За його словами, жодних обмежень на виїзд за кордон ніколи не було. Повісток з викликами на допит чи проведення слідчих дій не надсилалося. Називаючи брудним піаром сьогоднішнє затримання, Гладковський підкреслює політично мотивоване незаконне переслідування, метою якого є ніщо інше, ніж створення картинки для ТВ", - сказано в заяві.

Гладковського затримали 17 жовтня перед вильотом до Брюсселя за кримінальною справою про зловживання службовим становищем згідно з ч.2 ст.364 Кримінального кодексу.

За даними агентства "Українські новини", справа стосується закупівлі Міністерством оборони в корпорації "Богдан" санітарних автомобілів "Богдан 2251" на шасі Great Wall Wingle 5 single cab.

У 2017 році Міноборони закупило, згідно з держоборонзамовленням, 100 таких машин, але після постачання в автомобіля виявили значні недоліки - і виробництво зупинили.

У "Богдані" заявили, що істотно доопрацювали автомобіль. Було переглянуто оснащення кабіни водія і медичного кунга, в інтер'єр медичного відділення внесли зміни для більш комфортного перебування під час виконання завдань, зокрема обладнали автономною системою підігріву, а паливну систему - спеціальним обігрівачем.

На початку 2019 року був підписаний новий договір на закупівлю санітарних "Богданів".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.