«Леді та Блудько» від Disney: мережу підриває новий зворушливий трейлер - відео

новини / Новини світу
1 399
0
«Леді та Блудько» від Disney: мережу підриває новий зворушливий трейлер - відео


Компанія Disney оперативно займається створенням і просуванням нових фільмів, зокрема, римейків. Так, нова екранізація популярного мультфільму "Леді та Блудько" не забариться з прем’єрою, оскільки представники студії вже показали новий трейлер кінокартини.

На початку серпня в мережі з'явилася інформація, що компанія Disney екранізує мультфільм 1955 року "Леді та Блудько". Менше, ніж через три тижні, на сторінці компанії в Instagram з'явився перший постер, а на YouTube-каналі перший трейлер. 14 жовтня представники кіностудії потішили фанатів новим розширеним трейлером.



Як раніше повідомлялося, головних персонажів, зокрема, Блудька озвучуватиме Джастін Теру, а роль Леді дісталася Тессі Томпсон. Також у стрічці можна буде почути голоси Жанель Моне, Томаса Манна і багатьох інших голлівудських зірок.

Що цікаво, легендарну сцену з оригінального мультфільму, де Леді та Блудько цілують одне одного під час поїдання спагеті, можливо, глядачі не побачать у стрічці. На думку авторів фільму, кадр, де собаки цілуватимуться, буде виглядати недолуго.



Сюжет: як і в оригінальній історії, у фільмі покажуть розвиток стосунків представниці вищого світу кокер-спанієля Леді і безпородного собаки на прізвисько Бродяга.

Втім, кінокритики вже очікують від майбутньої картини шаленого успіху. Ба більше, його прем'єру називають досить гідною конкуренцією "Алладіну", "Дамбо" і "Королю леву". Відомо, що на сервісі Disney мультфільм побачить світ 12 листопада 2019 року.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відомій співачці з Буковини зробили операцію: вона лікується вже два місяці
11 377
У центрі Чернівців запропонували збудувати великий готель: хто за цим стоїть
10 447
Вчителька з Чернівців дала ШІ оцінити твір учениці: що з цього вийшло
5 697
"Неньо" був легендою: у Чернівцях помер найстаріший працівник теплокомуненерго
4 021
У Відні жорстоко закатували 21-річного юнака: ЗМІ пишуть про причетність до вбивства буковинця
2 844
Чому хочуть скасувати безкоштовний заїзд: директор Калинівського ринку пояснив про зміни
2 572
Завтра Буковина попрощається із захисником Андрієм Боднарюком
2 545
У Чернівцях активіст, на авто якого впало дерево, виграв суд у зелентресту
2 514
"Чудова людина з добрим серцем": не стало вчителя однієї зі шкіл у Чернівцях
1 916
У Чернівцях затримали правоохоронця, який заробляв на ухилянтах і ховався від слідства
1 913