З Туреччини 29 разів ввозили килими за заниженими цінами

новини
1 502
0
Працівники Кельменецької митниці зафіксували 29 випадків ввезення в Україну з Туреччини килимів і килимового покриття за заниженими цінами. У всіх випадках декларантами як підстави для митного оформлення було надано документи, що містять неправдиві дані. Однак запити, надіслані Туреччини, підтвердили факт заниження вартості вантажу.
У результаті співпраці двох країн встановлено, що до державного бюджету не донараховано майже 1,5 мільйона гривень. Службою митної варти та боротьби з порушеннями митного законодавства складено 29 протоколів про порушення митних правил на загальну суму 6,9 млн. грн.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.