ГПУ: Трохи менше половини прокурорів написали заяви на переатестацію

новини / Новини України
764
0
ГПУ: Трохи менше половини прокурорів написали заяви на переатестацію

Заяви на проведення переатестації написали майже 50 відсотків прокурорів.

Про це інформує пресслужба ГПУ.



“Станом на 17:00 10 жовтня 2019 року, тобто через тиждень після початку прийому заяв від прокурорів на проходження атестації і переведення на роботу в нові органи прокуратури, 5 640 прокурорів подали такі заяви, що становить майже 50% від загальної кількості прокурорів в Україні”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільше заяв написали прокурори Луганської області і Військової прокуратури об’єднаних сил, до кадрових служб яких надійшли заяви від 98,8% і 91,3% прокурорів відповідно.

Крім того, значна кількість прокурорів подали заяви до кадрових служб Військової прокуратури західного регіону України (86%), кадрових служб органів прокуратури Хмельницької (86%), Херсонської (83%) та Полтавської (80%) областей.

У відомстві нагадали, що відповідно наказу Генеральної прокуратури від 3 жовтня 2019 року № 221 "Про затвердження Порядку проходження прокурорами атестації", прийом заяв про намір пройти атестацію відкрито з 4 жовтня 2019 року і триватиме до 18:00 15 жовтня 2019 року.

Атестація прокурорів полягає в перевірці професійних компетенцій, загальних здібностей, а також відповідності вимогам професійної етики та доброчесності.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують