Загострення на Донбасі. Бойовики здійснили 32 обстріли за добу

новини / Новини України / Події на Сході України
1 151
0
Загострення на Донбасі. Бойовики здійснили 32 обстріли за добу

У середу, 25 вересня, збройні формування Російської Федерації та її найманці 32 рази порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.



"Противник обстрілював позиції підрозділів Об'єднаних сил із заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з озброєння БМП, гранатометів різних систем, снайперської та стрілецької зброї", - йдеться в повідомленні.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник здійснив 16 обстрілів позицій Об'єднаних сил: двічі неподалік Красногорівки – з мінометів калібру 120 мм, гранатометів різних систем та стрілецької зброї; п'ять разів поблизу Мар’їнки – з мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем та стрілецької зброї; три рази поблизу Водяного – з озброєння БМП та стрілецької зброї; двічі неподалік Пісків – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї; неподалік Опитного та Новотроїцького – з автоматичних гранатометів; неподалік Авдіївки – з підствольних гранатометів та стрілецької зброї; поблизу Новогнатівки – зі стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник здійснив 16 обстрілів позицій Об'єднаних сил: чотири рази поблизу Травневого – з мінометів калібру 82 мм, а також з гранатометів різних систем та стрілецької зброї; п'ять разів неподалік Новолуганського – з мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем, снайперської та стрілецької зброї; неподалік Південного – з міномета калібру 82 мм, автоматичного гранатомета та стрілецької зброї; неподалік Світлодарська – з міномета калібру 82 мм, автоматичного гранатомета; двічі поблизу Золотого-4 – з міномета калібру 82 мм, автоматичного гранатомета та стрілецької зброї; поблизу Новотошківського – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї; неподалік Луганського – зі станкового протитанкового гранатомета; в районі Зайцевого – зі стрілецької зброї.

За минулу добу внаслідок ворожих обстрілів два військовослужбовці зі складу Об'єднаних сил отримали поранення, ще один – бойове травмування.

Від початку поточної доби порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації та її найманців не зафіксовано.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 278
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 708
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 404
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 654
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 256
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 047
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 908
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 595
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 581
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
5 322