Російське ФСБ незаконно затримала українського митника

новини / Новини України
1 246
0
Російське ФСБ незаконно затримала українського митника

Контррозвідка СБУ заявила про провокації російських силовиків проти інспектора одного з підрозділів Державної митної служби України.

Як повідомляється, представники ФСБ РФ затримали його при перетині російсько-українського кордону на пункті пропуску Шебекіно.



Під час огляду автомобіля митника росіяни нібито виявили у нього у багажнику "товари подвійного призначення".

Після цього українця помістили до ізолятору тимчасового утримання і протягом двох діб намагалися схилити до визнання скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 226.1 КК РФ (контрабанда сильнодіючих, отруйних, вибухових, радіаційних матеріалів).

Незважаючи на це, реальних доказів якоїсь протиправної діяльності співробітникам ФСБ виявити не вдалося, після чого громадянина України було звільнено з-під варти.

Після поверненню додому співробітник митної служби розповів про факт затримання російськими спецслужбами СБУ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.