У грудні за тепло чернівчани сплатили менше

новини
1 459
0
За надані не в повному обсязі послуги з централізованого опалення в грудні МКП "Чернівцітеплокомуненерго" зменшило нарахування всім категоріям споживачів на 1 млн. 459 тис. грн.
Населенню виставлені до оплати за тепло у грудні рахунки зменшено на 1 млн. 254 тис. грн., бюджетним організаціям – на 130,5 тис. грн., іншим споживачам – на 74,3 тис. грн.
Із загальної суми перерахунків левова частка - на 1 млн. 385 тисяч гривень - здійснена з огляду на те, що середньомісячна температура грудня цього року була більшою за нормативну. Про це повідомив прес-центр міської ради.
Нагадаємо, що з 1 січня 2009 року тарифи на тепло збільшено.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.