На Apple і Samsung подали до суду через небезпечне випромінювання з їх телефонів

новини / Новини світу
2 242
0
На Apple і Samsung подали до суду через небезпечне випромінювання з їх телефонів

В США на Apple і Samsung подали до суду після дослідження на замовлення газети Chicago Tribune, яке показало перевищення норм випромінювання смартфонів.

Приводом для звернення до суду стало дослідження Chicago Tribune, в якому журналісти з'ясували, що заявлений в документації до смартфонів рівень SAR (Specific Absorption Rate, енергія електромагнітного поля, яка поглинається тканинами тіла людини за одну секунду і характеризує рівень шкідливого впливу гаджета на організм) перевищує норму, повідомляє "Прайм".



Результати опублікованої перевірки 11 моделей смартфонів – чотири iPhone (iPhone 7, 8, 8 Plus і X), три Samsung Galaxy (S8, S9 і J3), три Motorola (e5, e5 Play і g6 Play) і BLU Vivo 5 Mini – і стали причиною позову групи американців до суду.

Вони звинуватили Samsung і Apple в тому, що вони навмисне приховували справжній рівень випромінювання SAR. Про те, яку компенсацію позивачі хочуть отримати від техногігантів, не повідомляється.

Проведене "згідно з федеральним правилам в акредитованій лабораторії" дослідження показало, що випромінювання від iPhone 7 – одного з найпопулярніших смартфонів – перевищувало безпечні показники. Крім того, виявлене випромінювання більш ніж удвічі перевищувало ті показники, про які компанія Apple повідомила федеральним регулюючим органам в ході власних випробувань.

В ході дослідження популярного смартфона Samsung Galaxy S8 з'ясувалося, що, якщо підносити його на відстань 2 мм і ближче до тіла людини, випромінювання перевищує норму в п'ять разів.

Деякі виробники телефонів, в тому числі Apple, відкинули результати проведеного дослідження.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 326
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 420
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
5 871
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 607
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 107
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 639
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 555
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 485
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 993
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 472