У Румунії пацієнт у психіатричній лікарні вбив 4 хворих

новини / Новини світу
2 103
0
У Румунії пацієнт у психіатричній лікарні вбив 4 хворих

Трагічний випадок стався в психіатричній лікарні Сепока румунського повіту Бузеу: в ніч з суботи на неділю один з хворих вбив чотирьох пацієнтів цієї ж лікарні, ще 9 осіб травмовані і знаходяться у реанімації.

Інформацію про це підтвердили в інспектораті з надзвичайних ситуацій повіту Бузеу, повідомляє "Укрінформ".



"За попередніми даними поліції, 38-річний пацієнт лікарні Сепока металевим предметом вбив чотирьох пацієнтів. Ще дев'ять осіб отримали важкі травми і знаходяться в реанімаційному відділенні. Винуватець трагедії був затриманий при спробі втекти з лікарні", - йдеться в повідомленні.

Затриманого було доставлено в повітове управління поліції, де з'ясовуються всі обставини трагічного інциденту.

За розпорядженням міністра охорони здоров'я Румунії Соріна Пинтя, в лікарню направлені співробітники Контрольної гвардії при Кабінеті міністрів для проведення в психіатричній лікарні відповідних перевірок.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
6 571
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 356
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 479
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 912
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 239
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 199
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
2 879
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 768
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 568
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
2 353


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.