Учні закладів освіти, які будуть здобувати повну загальну середню освіту в 2021 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів.
Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам проведення ЗНО в 2019 році, сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.
Зокрема, планується, що українська мова і математика будуть обов'язковими для всіх учасників тестування незалежно від типу навчального закладу, в якому здобуває освіту учень.
Третій обов'язковий тест випускники зможуть обрати із двох предметів - історія України або іноземна мова.
Четвертий тест учасник ЗНО зможе обрати із загального переліку тестових предметів, що пропонується Українським центром оцінювання якості освіти.
Тести з української мови та математики будуть дворівневими.
Нагадаємо,
Буковина знову в рейтингу регіонів, що провалили ДПА.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
15-08-2019, 21:39

0

1219
"Весела Коляда": як привітати з Різдвом різними мовам ...
Осачук обіцяє відкрити перинатальний центр в Чернівцях ...
«Повсюди отримує відмови»: чому в Чернівцях не беруть н ...
Ізраїль побачив "поплічників нацистів" у списку ювіле ...
Осачук обіцяє відкрити перинатальний центр в Чернівцях ...
Засліпило сонце: у Чернівцях мікроавтобус збив світлофо ...
В історичному центрі Чернівців один із будинків "утепл ...
Зима знову застала зненацька! Блог Марини Кавкало
В історичному центрі Чернівців один із будинків "утепл ...
"Хочемо розвиватися у Чернівцях, щоб люди працювали вд ...