6-річного хлопчика скинули з даху лондонської галереї

новини / Новини світу
1 491
0
6-річного хлопчика скинули з даху лондонської галереї

Шестирічного французького хлопчика, який разом з родиною відвідував лондонську галерею сучасного мистецтва Tate Modern, скинули з даху на десятому поверсі. Повідомляється, що дитина вижила.

Про це повідомляє ВВС



Хлопчика знайшли на даху п'ятого поверху після того, як він впав з оглядової платформи. Він перебуває у критичному, але стабільному стані.

Свідки вказують, що почули гучний удар, а потім жінка закричала "де мій син, де мій син".

Поліція затримала 17-річного юнака за підозрою у спробі вбивства. Він досі перебуває за ґратами.

Поліція називає це шокуючим інцидентом без зрозумілих мотивів.

Повідомляється, що між постраждалим хлопчиком та затриманим немає жодного зв'язку.


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.