Віфлеємський вогонь привезли до Чернівців

новини
3 022
0
Віфлеємський вогонь привезли до Чернівців

До Української греко-католицької церкви у неділю, 20 грудня, привезли Віфлеємський вогонь. Для своїх осель благодатний вогонь можуть отримати усі охочі.
- Віфлеємський вогонь вчора передали пластуни, – розповідає священик Української греко-католицької церкви Дмитро Винник. – Він горітиме у церкві до Різдва і навіть після цього свята. Це благодатний вогонь, адже його запалили у місці, де народився Ісус. Віфлеємський вогонь є передвісником миру, а на Святий Вечір всі християни повинні примиритися.
Віфлеємський вогонь пластуни привозять напередодні різдвяних свят вже понад десять років, – продовжує отець Дмитро. – Щоби взяти вогонь додому, достатньо прийти до церкви і підпалити його з церковної лампадки до своєї. До речі, біля лампадки з Віфлеємським вогнем стоїть табличка, а ще пластуни залишили брошурки про його особливості, щоби віряни могли з ними ознайомитися.
Після Чернівців Віфлеємський вогонь українські пластуни передали скаутам Молдови.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.