Зеленський зустрівся з послами "Великої сімки"

новини / Новини України
790
0
Зеленський зустрівся з послами "Великої сімки"

В середу, 24 липня, глава української держави Володимир Зеленський зібрав за "круглим столом" послів "Великої сімки", керівників представництв ЄС та НАТО.

Про це повідомляє Адміністрації Президента, пише Укрінформ



За інформацією прес-служби, на зустрічі розглядалось питання ситуації на Донбасі та розведення військ навколо станиці Луганської.

Також президент наголосив на важливості підтримання режиму припинення вогню. Посли та представники, у свою чергу, пообіцяли надавати підтримку та допомогу, особливо, в реалізації реформ, які були оголошені Зеленським раніше.

Окрім того, глава держави наголосив, що українці зараз перебувають у складному становищі, проте вони мають потужну, незмінну проукраїнську позицію. "Спасибі представникам ваших країн за постійну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України", - додав президент України.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують