Weather

Автомобіль ООН підірвався на міні в Малі: поранені 10 миротворців

новини / Новини світу
1 728
0
Автомобіль ООН підірвався на міні в Малі: поранені 10 миротворців

Унаслідок наїзду спецавтомобіля на міну, отримали поранення десятеро миротворців ООН у Малі.

Про це заявив речник ООН Фархан Нак, повідомляє Укрінформ.



“Місія ООН у Малі повідомляє, що один із її захищених від мін автомобілів наїхав на вибуховий пристрій під час операції поблизу міста Кідал на півночі країни. Попередні дані вказують що 10 миротворців, які перебували на борту, отримали поранення,у тому числі четверо - важкі”, - сказав Нак.

Він додав, що постраждалі наразі отримують медичну допомогу.

“Місія проводить розслідування інциденту та продовжує стежити за розвитком подій”, - наголосив речник.

Нак також звернув увагу, що чинне внутрішнє збройне протистояння у Малі створило безпрецедентно складну гуманітарну ситуацію та лише протягом першої половини цього року призвело до загибелі близько 600 людей.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують