Путін відповів на заклик Зеленського повернути українських моряків

новини / Новини світу
1 707
0
Путін відповів на заклик Зеленського повернути українських моряків

Президент РФ Володимир Путін заявив, що "Росія в робочому порядку розв’яже питання із затриманими українськими моряками".

Про це повідомляє ТАСС.



"Ми спокійно в робочому режимі це питання вирішимо", — сказав Путін, коментуючи звернення президента України Володимира Зеленського з проханням повернути українських моряків.

При цьому, говорячи про інцидент в Керченській протоці, Путін заявив, що "вже новопризначений начальник Генерального штабу української армії підтвердив, що це була провокація, організована [п'ятим президентом України Петром] Порошенком в ході передвиборної кампанії", "Це просто ні в які ворота не лізе, неподобство!".

Путін додав, що російська сторона "має питання по деяких людям, які затримані в Україні".

"Тут крім моряків цих, вони просто виконували наказ, і все, тому ми віддаємо собі в цьому звіт. Але вони порушили російський закон, тому треба спокійно, в робочому режимі з цим розібратися ", — додав Путін, констатувавши при цьому, що обміни з українською стороною затриманими особами йдуть.

Він навів приклад факту звільнення чотирьох осіб за посередництва глави політради партії Опозиційна платформа — За життя Віктора Медведчука. "Ось хороший приклад роботи, прямого контакту з тими, з ким потрібно вести діалог і результат очевидний, — зазначив президент РФ. — Якщо так нинішня [українська влада] буде вибудовувати роботу в цьому напрямку, звичайно, ми багато чого можемо досягти ", — додав Путін.

Будемо працювати в Нормандському форматі. Путін — про переговори щодо України з Меркель і Трампом на G20
Нагадаємо, Володимир Зеленський закликав главу Кремля Володимира Путіна повернути українських моряків, захоплених РФ в міжнародних водах в районі Керченської протоки.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 112
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
16 844
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
13 928
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
12 551
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
10 780
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
9 602
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
8 140
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
6 366
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
6 275
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 165