Як у столиці працюють інспектори з паркування

новини / Новини України
939
0
Як у столиці працюють інспектори з паркування

Мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці в Facebook відео, в якому показав як працюють у столиці інспектори з паркування.

Про це повідомляється на сайті Кличка.



"На вулиці Києва вже вийшли інспектори з паркування. Вони знаходять автомобілі, припарковані на зупинках громадського транспорту або в зоні дії знака про заборону паркуватися, і поки виписують попередження і проводять з порушниками профілактично-роз'яснювальні бесіди або залишають пам'ятку про правила паркування в столиці. Проте зовсім скоро тих, хто порушує правила паркування, каратимуть гривнею", - написав мер.

Кличко зазначив, що максимальний штраф складе 510 гривень. Авто ж будуть відправляти на штрафмайданчик.

"До речі, за транспортування автомобіля і його перебування на штрафмайданчику теж доведеться заплатити. Тому, буде коштувати недбала парковка чимало", - підкреслив Кличко.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують