У США дозволили продавати "жіночу віагру"

новини
942
0
У США дозволили продавати "жіночу віагру"

24 червня управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США схвалило новий препарат на основі бремеланотіда, призначений для посилення статевого потягу в жінок.

Про це повідомляє PLATFOR.MA.



"Є жінки, у яких з невідомих причин знижено сексуальний потяг. Цей стан викликає дистрес. Такі жінки можуть отримати вигоду від безпечного та ефективного фармакологічного лікування", - заявила Хілтон Джофф, директорка Центру оцінки лікарських засобів FDA.

Бремеланотід, який міститься у препараті, - це синтетичний гормон, який впливає на області мозку, що відповідають за лібідо. За словами виробників, речовину необхідно ввести за 45 хвилин до статевого акту. Препарат вводиться ін’єкційно.

Варто зазначити, що медики скептично ставляться до нового препарату. У зв’язку з тим, що у ліків "мізерні рецензовані дані" наслідки довготривалого використання непередбачувані.

Фахівці наголошують, що керівництво оцінки лікарських засобів США навіть не скликало консультативну групу, перш ніж дозволити продаж ліків. За їхніми словами, перед вживанням такого роду препаратів варто звернутися до лікаря, тому що знижений сексуальний потяг може бути сигналом негативних психологічних процесів, зокрема стресу. Фахівці закликали лікуватися, а не пригнічувати симптоми.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
15 992
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 128
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 679
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 186
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 169
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 128
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 878
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 850
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 732
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 470