Кравчук: Зеленський мав би розпустити Раду не під час інавгураційної промови, а пізніше

новини / Новини України
1 245
0
Кравчук: Зеленський мав би розпустити Раду не під час інавгураційної промови, а пізніше


Перший президент України Леонід Кравчук висловив думку, що новий президент України Володимир Зеленський мав би розпустити Верховну Раду не під час інавгураційної промови, а пізніше.

В інтерв’ю АD ASTRA, Кравчук зазначив, що через заяву саме під час присяги, депутати роблять усе "наперекір президентові", повідомляє Громадське.



"Заяву про розпуск Верховної Ради треба було робити не під час інавгураційної промови. Краще це було б зробити вже потім із кабінету президента, бо тепер депутати роблять усе наперекір президентові", – зазначив Кравчук.

20 травня відбулась інавгурація президента Володимира Зеленського. Під час промови шостий президент заявив, що розпускає парламент.

21 травня Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради і призначив дочасні вибори на 21 липня.

Низка депутатів оскаржила розпуск Ради, але 20 червня Конституційний суд визнав законним розпуск Ради Зеленським.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
7 600
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
5 517
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
5 334
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
4 851
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 644
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 384
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 329
Приховані статки депутатів та фіктивна інвалідність: на Буковині правоохоронці продовжують викривати "схеми"
3 682
Вогонь знищив господарські будівлі та два автомобілі: на Буковині сталася масштабна пожежа
3 599
На західні області суне негода: коли чекати погіршення погоди
3 211


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.