Ані Лорак запідозрили в романі з колишнім чоловіком TAYANNA

новини / культура, шоу-бізнес
3 188
0
Ані Лорак запідозрили в романі з колишнім чоловіком TAYANNA

Шанувальники української співачки Ані Лорак запідозрили, що вона закрутила роман з саунд-продюсером Black Star Єгором Глібом. Він молодший за артистку на 14 років - йому 26, а їй - 40.

Парочку все частіше почали помічати разом, а тепер і сама Ані Лорак публікує в своєму Instagram-акаунті фото з Єгором.



А тепер найцікавіше. Єгор Гліб - колишній чоловік української співачки TAYANNA. Разом вони прожили три роки, в цих відносинах в 2013 році народився син Даніель. В інтерв'ю TAYANNA не раз говорила про те, що колишній чоловік зраджував їй і піднімав на неї руку.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: