Зеленський назвав "тролінговою" петицію про свою відставку

новини / Новини України
1 070
0
Зеленський назвав "тролінговою" петицію про свою відставку

Президент України Володимир Зеленський не підтримує ініціативу скасувати електронну петицію про свою відставку з посади глави держави.

Про це йдеться у його відповіді на петицію № 22/053988-еп.



“Щиро вдячний усім, хто підписав цю петицію, за громадянську позицію та підтримку і, користуючись нагодою, обіцяю виправдати вашу високу довіру... Отже, повідомляю авторів, підписантів звернення та всіх зацікавлених громадян, що я не підтримую електронну петицію № 22/053988-еп щодо скасування електронної петиції № 22/053360-еп "За відставку Президента України Володимира Зеленського"”, - зазначає Президент.

Водночас глава держави підкреслив, що закон не передбачає такої процедури як скасування петиції.

Саму ж петицію про його відставку Зеленський назвав “тролінговою”.

“Сьогодні ніхто не обмежений в праві ініціювати електронні петиції до влади, навіть певною мірою тролінгові, як-от згадана петиція про мою відставку, бо це один з механізмів демократії”, - додав Президент.

На сайті Президента України 22 травня було зареєстровано електронну петицію за відставку Володимира Зеленського. Її автором є Безрук Максим Миколайович. За добу вона набрала більше 25 тисяч необхідних підписів для подальшого розгляду.

Як зазначається на сайті Президента України, електронна петиція, адресована главі державі, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

"Про підтримку або не підтримку електронної петиції, адресованої Президентові України, публічно оголошується Президентом України на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України", - додають на сайті глави держави.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
СБУ повідомила про підозру «блогеру» з Чернівців: поширював інформацію про підрозділ ЗСУ
33 634
На Буковині втретє згоріли дуби, висаджені на честь полеглих захисників
17 050
У селі на Буковині родини загиблих захисників власними силами створили Алею Слави — відео
12 872
Накачане колесо розірвало під час зварювання: на Буковині загинули двоє чоловіків
10 902
У Чернівцях дитину залишили саму в авто під час спеки: її врятували патрульні
10 598
Що приховує найдавніша частина Чернівців: історія Нижнього міста - відео
9 710
У селі на Буковині жінка відкрила кав’ярню-піцерію за грантові кошти
7 884
У селі на Буковині сталася масштабна пожежа: згоріли будинок та автомобіль
7 625
Цьогоріч Україна раніше перейде на зимовий час: коли переводитимемо годинники
6 759
У водоканалі Чернівців поскаржилися на будинки, де найчастіше засмічується каналізація
6 487