Центр СНІДу обіцяють відкрити наступного року

новини
1 892
0
Першого грудня – День боротьби зі СНІДом. За статистикою обласного Центру СНІДу, за поширеністю ВІЛ-інфекції в області одні з найменших у країні показники ВІЛ-інфекції, кількості ВІЛ-інфікованих наркозалежних і ВІЛ-інфікованих вагітних. Але якщо хтось захоче потрапити на обстеження до Центру СНІДу, то, хоча й розташований він у приміщенні інфекційного відділення обласної лікарні, без вказівників не знайде. Працівники Центру самі нарікають на таку "зашифрованість", та все ж розповідають, що 2008 року до них звернулося майже сім тисяч осіб (за три роки кількість зросла у 15 разів) та наголошують, що потрібен новий Центр СНІДу і два роки очікують його відкриття.
– Коли ми почали працювати, все, що могли запропонувати хворим, – це наше добре слово. Нині наші хворі майже забезпечені безкоштовними ліками, їм пропонують антиретровірусну терапію, – розповідає головний лікар обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій ЛЕСЮК. – А ось приміщення поки не відповідає нормам. Ми оптимісти і сподіваємося, що в лютому наступного року у колишній поліклініці психлікарні на вулиці Мусоргського відкриється новий Центр СНІДу. Тут будуть амбулаторно-поліклінічне відділення, лабораторне відділення, кабінет довіри, який працюватиме у дві зміни, і кров на аналіз можна буде здати навіть пізно ввечері. Можливо, в іншому приміщенні вдасться відкрити стаціонарне відділення.
Але поки що це лише сподівання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях серед репатрійованих тіл загиблих виявили тіло окупанта
31 120
Хто і коли збудував Свято-Духівський собор у Чернівцях - з історії храму
22 176
Повалений паркан замінили, а двері зняли: як виглядає Свято-Духівський собор в центрі Чернівців після конфлікту – фото
16 301
У страшній ДТП у Франції загинула також учителька із Чернівців: що про неї відомо
13 934
Неймовірний результат: школяр із Буковини склав НМТ на 200 балів із трьох предметів
8 462
До Чернівців перевезли 50 репатрійованих тіл – репортаж
6 477
На Буковині попрощаються із двома відважними захисниками
6 280
На Буковині затримали лікаря-онколога, який вимагав хабар від матері військового
6 177
Студенти і викладачі, які потрапили в ДТП у Франції, сьогодні повернулися до Чернівців
5 324
На тлі конфлікту довкола собору в центрі Чернівців єпископ Феогност звернувся до вірян
4 967