Хлопчик, якого поранили п'яні патрульні, помер у лікарні

новини / Новини України
6 268
0
Хлопчик, якого поранили п'яні патрульні, помер у лікарні

У київській лікарні помер п'ятирічний Кирилко, який отримав вогнепальне поранення в голову в Переяславі-Хмельницькому.

Про це повідомляє телеканал "Прямий".



Дитина перебувала у вкрай тяжкому стані, медики підтримували життя хлопчика протягом двох діб, але не змогли витягнути кулю.

Раніше сьогодні стало відомо, що підозрюваним поліцейським пом'якшили підозру із замаху на вбивство на хуліганство і заподіяння тілесних ушкоджень через необережність.

Нагадаємо, 1 червня в Київській області 5-річний хлопчик у результаті пострілу отримав тяжке поранення голови і відкриту черепно-мозкову травму. Поліція встановила, що травму дитина отримала в результаті випадкового пострілу у дворі за місцем проживання в місті Переяслав-Хмельницький.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.