Російський телеведучий Познер потрапив до бази "Миротворця"

новини / Новини України
886
0
Російський телеведучий Познер потрапив до бази "Миротворця"

Російського журналіста і телеведучого Володимира Познера внесли в базу сайту "Миротворець".

Його дані з'явилися у розділі "Чистилище" 1 червня.



Причинами включення Познера в базу вказані "свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення у захоплений російськими окупантами Крим; участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України та участь у спробах легалізації анексії АР Крим".

У повідомленні також підкреслюється, що центр "Миротворець" "просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень".

Познер у квітні відвідав окупований Крим, де взяв участь у Ялтинському міжнародному економічному форумі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.