Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на парламентські вибори має намір йти самостійно зі своєю політичною силою "Українська стратегія", що не об'єднуючись ні з ким, в т.ч. і з політичною силою Петра Порошенка.
Про це Гройсман заявив в ефірі телеканалу ICTV ввечері 26 травня, пише "Інтерфакс-Україна".
Коментуючи можливе об'єднання з політсилою Порошенка, Гройсман сказав: "Такі пропозиції були, і багато політиків говорили між собою про різні можливості. Я прийняв рішення - я буду йти самостійно і це рішення для мене є остаточним".
"Я вважаю, що ми просто різні", - додав прем'єр.
"Для мене участь у виборах - не просто бажання брати участь у виборах. У мене чіткий погляд на те, що може зробити Україну і українців сильніше. І вважаю, що ці кроки повинні бути реалізовані", - пояснив Гройсман.
Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман заявив, що братиме участь у парламентських виборах, які відбудуться восени 2019 року і хоче створити "політичну силу без об'єднань".
20 травня Гройсман заявив, що ухвалив рішення подати у відставку.
Згодом він заявив, що попросить Верховну Раду звільнити його з посади і продовжить роботу в "антикризовому режимі".
Автор: Юрій Коверзнєв
Рейтинг:
(голосів: 1)
26-05-2019, 21:15

0

838
На сучасну зупинку замість парковки у центрі Чернівців ...
На сучасну зупинку замість парковки у центрі Чернівців ...
Невідома Буковина: найстаріша адміністративна споруда, ...
Стало відомо, коли на Буковині подешевшає доставка газу
Шмигаль розповів про штрафи за комуналку
Антимонопольники перевірять «Чернівцігаз Збут» через ви ...
Ціна на газ: знижені платіжки почнуть приходити тільки ...
У Чернівцях невідомі труять собак: які симптоми і як на ...
У потрійній ДТП на Львівщині загинув житель Буковини – ...
У справі Мунтяна, якого підозрюють у хабарництві, завер ...