Тимошенко розкритикувала ідею референдуму про примирення з РФ

новини / Новини України
748
0
Тимошенко розкритикувала ідею референдуму про примирення з РФ

Лідер ВО Батьківщина Юлія Тимошенко розкритикувала ідею про проведення референдуму про примирення з Росією.

За її словами, референдум є прекрасною ідеєю, але не у випадку досягнення миру на сході України.



"На референдумі, ті нюанси, які можна ззовні не побачити, не можна обговорити і прийняти рішення по всіх деталей ситуації, що сьогодні відбувається на Сході. Референдум неприпустимий!" — сказала вона в ефірі програми Право на владу на 1+1.

Тимошенко додала, що референдуми наразі неможливі.

"Сьогодні нам треба не говорити про референдуми — вони неможливі, а треба говорити про консолідацію зусиль для побудови сильної міжнародної підтримки, щоб РФ реально пішла на переговори про мирний процес ні з ватажками, а з Україною", — резюмувала вона.

Раніше повідомлялося, що колишній адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан, який після перемоги на виборах Володимира Зеленського очолив Адміністрацію президента, допустив можливість проведення референдуму з приводу укладення домовленостей з Росією "про мир на Донбасі".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують