Відомий бренд Prada відмовився від натурального хутра

новини
659
0
Відомий бренд Prada відмовився від натурального хутра


Італійський бренд Prada відмовився від використання натурального хутра. Про це йдеться у сюжеті ТСН. Зазначається, що натурального хутра вже не буде у наступній жіночій колекції весна/літо 2020.



Креативний директор модного дому Міучча Прада сказала, що компанія має намір дотримуватися принципів соціальної відповідальності.

За її словами, бренд зосередиться на інноваційних матеріалах. Ті хутряні вироби, які виготовили раніше, нищити не стануть - їх планують розпродати.

Раніше відмовилися від використання натурального хутра інші великі компанії, такі як Gucci, Armani, Versace і John Galliano.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.