В АП кажуть, що вибори до Ради пройдуть за старою схемою

новини / Новини України
730
0
В АП кажуть, що вибори до Ради пройдуть за старою схемою

Позачергові парламентські вибори пройдуть за змішаною виборчою системою, заявив заступник голови Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

"Позачергові вибори очевидно будуть проходити за тим законом, який є сьогодні чинним: половина парламенту обиратиметься за партійними списками, а інша половина — за мажоритарною системою", — цитує його заяву агентство Інтерфакс-Україна.



Рябошапка додав, що єдиним допустимим сценарієм зміни виборчого законодавства є голосування депутатів за відповідний законопроект до кінця дня.

За його словами, указ президента про розпуск Верховної Ради і дострокові вибори вже підписано, але не оприлюднено.

Нагадаємо, що 22 травня Верховна Рада не включила до порядку денного законопроект президента Володимира Зеленського про зміну системи виборів народних депутатів.

Представник президента в парламенті Руслан Стефанчук заявив, що подальші кроки Володимира Зеленського після провального голосування за його ініціативи будуть обговорюватися.

Президентський законопроект про внесення змін до виборчої системи передбачає пропорційну систему за закритими списками і зниження прохідного бар'єру до Верховної Ради до 3% з нинішніх 5%.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують