"Держава в смартфоні": Зеленський назвав свою мету

новини / Новини України
1 135
0
"Держава в смартфоні": Зеленський назвав свою мету


Новообраний президент Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Канади Христей Фріланд і сказав, що мета його команди - "держава в смартфоні".

Зустріч відбулася у середу, 8 травня, у Києві, повідомили Главреду у прес-службі Зеленського, передає УНІАН.



За її даними, тріумфатор виборів 2019 і глава канадського Мзс, зокрема, поговорили про боротьбу з корупцією.

"Ми не хочемо говорити про боротьбу з корупцією, ми хочемо домогтися перемоги над нею", - сказав новообраний український лідер.

Зеленський пояснив, що для цього його команда буде робити так, щоб українці як можна менше контактували з чиновниками.

"Наша мета - це держава в смартфоні", - пояснив переможець виборчих перегонів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.