В Україні узаконили День батька

новини / Новини України
3 779
0
В Україні узаконили День батька


Відтепер в Україні святкуватимуть День батька.

Про це повідомляє Урядовий портал.



8 травня 2019 року Кабінетом Міністрів України схвалено Указ Президента України "Про День батька", відповідно до якого у третю неділю червня кожного року святкуватиметься День батька.

Реалізація акта сприятиме забезпеченню сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї як основи суспільства і підвищенню статусу чоловіка як батька в процесі виховання дітей.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
11 698
На Буковині п’яний водій на смерть збив 18-річного хлопця і втік з місця ДТП
10 083
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
8 233
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 741
У Чернівцях маршрутка в’їхала в електроопору
6 248
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 407
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 286
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 101
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
5 024
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 891