З початку доби бойовики здійснили 12 обстрілів. Поранено 2 військових

новини / Новини України / Події на Сході України
1 061
0
З початку доби бойовики здійснили 12 обстрілів. Поранено 2 військових

Від початку поточної доби російсько-окупаційні війська здійснили 12 обстрілів позицій ЗСУ. Внаслідок обстрілів поранено двох українських захисників.

Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута.



"Ніч та ранок в районі проведення операції Об’єднаних сил не були спокійними. Від початку поточної доби станом на 12 годину, відбулося вже 12 обстрілів з боку противника", - повідомив речник.

За словами Праути, з пів на першу ночі російсько-окупаційні війська майже годину з боку Верхньошироківського з кулеметів великого калібру та стрілецької зброї обстрілювали військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують бойові завдання поблизу населеного пункту Піщевик. Позиції підрозділів Об’єднаних сил неподалік Новотроїцького двічі за ніч були обстріляні із заборонених мінометів 120 та 82 калібрів, а також автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів. Ще один обстріл тут відбувся після 6 ранку із міномету калібру 120 мм і кулеметів великого калібру.

Крім того, під ранок ворог випустив чотири міни калібру 82 мм по опорних пунктах Об'єднаних сил в районі Березового, і ще два рази використав міномети 82 калібру під час обстрілів оборонців Мар’їнки. Також біля Мар’їнки зранку зафіксовані два обстріли з автоматичних станкових гранатометів, а також кулеметів великого калібру і стрілецької зброї.

Як зазначалось під час брифінгу, захисники Авдіївки опинялися під вогнем противника двічі. З 6.40 протягом 20 хвилин окупанти з боку Спартака вели вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а після 9.10 з боку Яковлівки випустили шість мін калібру 120 мм.

У районі Павлополя близько 6 ранку відбувся досить тривалий обстріл позицій українських військ з озброєння бойової машини піхоти.

За попередньою інформацією, протягом поточної доби двоє військовослужбовців Об’єднаних сил поранено, повідомив речник Міноборони.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Міла Куніс народилася не Мілою: справжнє ім’я актриси та історія її будинку у Чернівцях
10 489
«Тіньовий куратор» нардепів від «Слуги народу» з Буковини тікав із місця ДТП
6 795
На рідну Буковину "на щиті" повертається захисник Степан Малайко
4 622
На Буковині зустрінуть захисника, який чотири роки був у полоні
3 334
У Чернівцях сталася масштабна пожежа: палав будинок - відео
2 967
«Він живий, але потрібна евакуація»: на Буковині "волонтерка" ошукала родини зниклих військових
2 568
Місцеві можуть подешевшати, а привізні – здорожчати: скільки у Чернівцях коштують кавуни
2 568
На Буковині попрощаються з відважним захисником, який загинув у боях
2 171
Спалене місто над Дністром: як давній Василів впливав на життя Київської Русі - відео
2 153
Зі стравами з печі, виставками живопису та концертом: у Чернівцях триває фестиваль ветеранської культури
2 116