З початку доби бойовики чотири рази обстріляли позиції ЗСУ, один військовий поранений

новини / Новини України / Події на Сході України
1 116
0
З початку доби бойовики чотири рази обстріляли позиції ЗСУ, один військовий поранений

Російські окупанти від початку доби чотири рази обстріляли позиції українських військових на Донбасі. Один боєць зазнав поранень.

Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об’єднаних сил на своїй сторінці у Facebook.



“З початку поточної доби ворог чотири рази порушив режим припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації вели вогонь по позиціях наших підрозділів із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї”, - йдеться в повідомленні.

Так, за даними штабу, в смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" ворог двічі обстріляв позиції Об'єднаних сил: зі станкових протитанкових гранатометів – в районі міста Авдіївка; з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – в районі населеного пункту Водяне.

В смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" окупанти двічі відкривали вогонь по позиціях Об'єднаних сил: з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – поблизу населеного пункту Новотошківське; з автоматичних станкових гранатометів – біля населеного пункту Новолуганське.

“Внаслідок обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення”, - поінформували в прес-центрі.

На ворожі провокації підрозділи Об'єднаних сил дали адекватну відповідь. Втрати противника уточнюються.

Ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишається контрольованою, наголосили в штабі.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Українці мають заплатити податки за свої квартири: скільки та коли
26 686
“Маленький містер MG”: співачка з Чернівців Аліна Гросу заінтригувала ім’ям сина
21 063
Жахлива трагедія в центрі Чернівців: чоловік зарізав жінку і вдарив себе ножем у серце
17 589
Як брама замку: як виглядають ворота підозрюваного в контрабанді лісу до Молдови
17 516
На Буковині згорів дім родини військового: дружина й двоє дітей лишилися без житла
6 752
На Буковині працівниця сільради майно громади оформляла на свекруху
6 419
На Буковині проведуть в останню дорогу полеглого військового Сергія Базюка
6 097
На Буковині готують кадрові ротації в РДА: Осипенко анонсував зміни
4 984
Масштабна схема експорту деревини і складне обстеження дитини: головне за добу на Буковині
4 681
Помер найстарший комунальник Чернівців, який понад пів століття розбудовував місто
3 804