На Донбасі оголосять Великоднє перемир'я

новини / Новини України
1 613
0
На Донбасі оголосять Великоднє перемир'я


Тристороння контактна група наполягає на необхідності "Великоднього перемир'я" на Донбасі. Режим припинення вогню має стартували 18 квітня. Його оголосять на Skype-конференції тристоронньої контактної групи.

Як повідомив 11 квітня спецпредставник ОБСЄ у тристоронній групі по ситуації на Донбасі Мартін Сайдік, це стало ключовим питанням останнього засідання, пише "Белта".



На зустрічі також обговорювали заходи з безпеки та розмінування території. Обговорили і перебої з електропостачанням через проблеми з "Водою Донбасу". Компанія досі не сплатила борг та не визначилась із новим постачальником електроенергії.

"18 квітня буде проголошено на Skype-конференції тристоронньої контактної групи режим припинення вогню, який буде присвячений Великодню", – підтвердив інформацію про перемир’я Президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічей 12 квітня з президентом Франції Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

"Будуть донесені сигнали до російської сторони про те, щоб це створило ті умови, щоб одразу після президентських виборів приступити до серйозних переговорів у "нормандському форматі" для забезпечення мирного процесу",– додав Порошенко.

Меркель, Макрон та Порошенко також домовилися 12 квітня до весни 2020 року забезпечити умови безпеки для запуску політичного процесу і проведення місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу Місцеві вибори на Донбасі: Порошенко домовився з Меркель і Макроном про безпеку .

Крім того, Порошенко заявив, що отримав згоду від Меркель і Макрона провести зустріч у "нормандському форматі" після виборів глави Президента України.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Прикордонники затримали групу лісівників, які переправляли ухилянтів до Румунії
81 249
У Чернівцях представили нового начальника ОВА: запросили не всі медіа
45 312
Скандал із зачиненим автовокзалом у Чернівцях: військового у морозну ніч попросили залишити зал очікування
34 259
У Чернівцях змінили кінцеву зупинку популярного автобусного маршруту
27 635
З'явився графік відключень світла у Чернівецькій області на завтра, 14 січня
25 540
Не стало колишньої сільської голови на Буковині Валентини Гульпе
17 328
Хто може стояти за новими призначеннями очільників Буковини та інших регіонів, - ЗМІ
15 648
Чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу полеглого воїна Владислава Тритяка
15 538
Коли завтра буде світло: графік відключень на Буковині 13 січня
14 558
Росіяни готують новий масований удар по Україні найближчими днями - Зеленський
13 108