Білорусь заявила що закриє нафтопровід з Росії "на ремонт"

новини / Новини світу
1 820
0
Білорусь заявила що закриє нафтопровід з Росії "на ремонт"

Білорусь вважає за необхідне призупинити транзит нафти через північну ділянку трубопроводу "Дружба" для проведення ремонтних робіт.

Про це заявив віце-прем'єр Білорусі Ігор Петришенко, передає "БЕЛТА".



За його словами, Мінськ намагався вирішити проблему самостійно, не закриваючи певні ділянки нафтопроводу, але ситуація на даний момент вимагає більш радикальних заходів.

"Зараз у зв'язку з підходами, пов'язаними з екологією, елементами зеленої економіки, ми бачимо, що є моменти, які ми не можемо реалізувати і забезпечити технічне обслуговування цього нафтопроводу без певних ділянок, щоб або обмежити, або перекрити [транспортування ними]", - сказав віце-прем'єр Білорусі.

Петришенко відмовився назвати приблизні терміни ремонту трубопроводу, зазначивши лише, що нафтопровід необхідно було закрити ще півтора роки тому.

"Залежно від того, які елементи, вузли, агрегати необхідно обслужити. Фахівці повинні провести активні консультації для того, щоб нафтопровід функціонував не на шкоду природі нашої країни і всі законтрактовані поставки було здійснено", - наголосив він.

По нафтопроводу "Дружба" Росія поставляє паливо в Європу.

Заява про необхідність закрити російський трубопровід надійшла після того, як президент Білорусі назвав закриття російського ринку для деяких білоруських товарів санкціями.

"Там вже знахабніли до такої міри, що починають нам викручувати руки", - поскаржився Лукашенко.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
29 472
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 609
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 277
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 618
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 078
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 989
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 817
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 358
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
5 113
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 044