У Facebook додадуть новий розділ для сторінок померлих людей

новини / Новини України
1 286
0
У Facebook додадуть новий розділ для сторінок померлих людей


Компанія Facebook використовуватиме штучний інтелект, для того щоб допомагати знаходити у соціальній мережі сторінки померлих людей і не пропонувати у майбутньому вітати їх з днем народження.

Про це повідомляє Sky News, пише Укрінформ.



Facebook запускає низку функцій, які допоможуть "уникнути засмучення користувачів" через нагадування соцмережі запросити померлих друзів на вечірки або привітати їх з днем народження.

Крім того, розробники додадуть новий розділ для облікових записів, які належать померлим користувачам соцмережі.

"У новому триб'юті створюється окрема вкладка для меморіальних профілів, де друзі і родина можуть обмінюватися повідомленнями", — розповіла головний операційний директор компанії Шеріл Сандберг.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують