Голова штабу Порошенка: президент 19 квітня прийде на дебати

новини / Новини України / політика, влада
2 880
0
Голова штабу Порошенка: президент 19 квітня прийде на дебати

Президент Петро Порошенко готовий прийти на дебати на НСК "Олімпійський" 19 квітня за умови, якщо Володимир Зеленський згідно із законом прийде в студію Суспільного 14 квітня.

Про це повідомив голова штабу Порошенка Олег Медведєв.



"Ми демонструємо доволі гнучку позицію у питаннях організації дебатів і нашої гнучкості вистачить й для того, щоб говорити про конкретику із штабом Зеленського. Нам головне розуміти, що вони дійсно хочуть дебатів, а не цирку і не шоу", — заявив Медведєв.

Штаб Володимира Зеленського та представники Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) не домовилися про дебати у студії.

Голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов заявив, що президент Петро Порошенко готовий провести дебати з Зеленським і 14, і 19 квітня
Герасимов: Порошенко чекає Зеленського на дебатах і 14, і 19 квітня.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що дебати з чинним президентом Петром Порошенком пройдуть 19 квітня.

Зеленський заявив, що дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня, а не 14-го, як пропонував останній.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався