Середня сума хабара на Буковині – 23 тисячі гривень

новини
2 204
0
За 9 місяців 2008 року в області задокументовано 74 випадки хабарництва (41 – одержання, 33 – давання), за якими порушено 20 кримінальних справ. Про це повідомив начальник управління боротьби з економічною злочинністю УМВС Василь Хащук. 27 фактів хабарництва виявлено стосовно державних службовців. Загальна суму даних і отриманих хабарів становить 320 тисяч гривень, найменшою сумою хабара було три тисячі гривень, найбільшою – 65 тисяч гривень.
Справи по 54 випадках хабарництва спрямовано до суду.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.