У Румунії зафіксували відразу два землетруси

новини / Новини світу
1 671
0
У Румунії зафіксували відразу два землетруси

У сейсмоактивному регіоні Вранча у Румунії в ніч з неділі на понеділок відбулися відразу два землетруси магнітудою 2,4 і 3,5 бала за шкалою Ріхтера.

Як поінформували у румунському Національному Інституті фізики Землі, другий землетрус був найпотужнішим за березень, повідомляє "Укрінформ".

Згідно з оприлюдненою інформацією, епіцентр підземних поштовхів знаходився на глибині близько 130 км.

Підземні поштовхи відчувалися у містах Ковасна (30 км від епіцентру), Тиргу Секуеск (52 км) та інших. Найпотужніший землетрус у цьому регіоні відбувся у жовтні 2018 року, коли сила поштовхів досягла 5,6 балів за шкалою Ріхтера.

Румунські сейсмологи не виключають повторення поштовхів найближчим часом.

Нагадаємо, у столиці Румунії Бухаресті вже почали зміцнення житлових будинків на випадок більш потужних землетрусів.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.