Кішка Карла Лагерфельда випустить колекцію одягу та аксесуарів в пам'ять про дизайнера

новини / Новини світу / культура, шоу-бізнес
1 857
0
Кішка Карла Лагерфельда випустить колекцію одягу та аксесуарів в пам'ять про дизайнера


Кішка знаменитого модельєра Карла Лагерфельда Шупетт досі перебуває в жалобі після смерті свого хазяїна. Тому представники домашньої тварини вирішили створити лімітовані колекції від її імені в пам'ять про улюбленого дизайнера.

Улюблена домашня тварина Карла Лагерфельда, який нещодавно пішов з життя, повідомила про випуск лінійки одягу та аксесуарів в пам'ять про свого хазяїна.



Представники кішки Шупетт, якій дизайнер мав намір залишити все, що йому вдалося нажити, оголосили про запуск пам'ятної колекції, яка матиме назву #RIPDaddy, що в перекладі на українську означає "Спочивай з миром, татку".

Команда, яка веде соціальні мережі кішки, створить речі, які можна буде купити в онлайн-магазині. Лімітована колекція складатиметься з футболок, горнят і чохлів на Iphone. У прес-релізі представники повідомили, що виручка з проданих речей піде на фонд допомоги тваринам, який розташований в Каліфорнії.

"У цей важкий час шанувальники і передплатники дуже підтримали Шупетт, за що кішка буде вічно їм вдячна. Ці любов і підтримка дали їй сили, щоб рухатися далі і запустити пам'ятну колекцію #RIPDaddy,"– заявила команда Шупетт на її сторінці в Instagram.

Кішка Карла Лагерфельда випустить колекцію одягу та аксесуарів в пам'ять про дизайнера
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У селі на Буковині змія вкусила дитину
10 388
Синоптики попереджають про небезпечне метеорологічне явище на Буковині
9 371
На Буковині під час робіт на городі перекинувся трактор, загинув чоловік
7 481
Врізався в бетонну електроопору, а потім — в огорожу: у Чернівцях сталася ДТП з потерпілими
5 202
"Мав вести доньку до шкільного вальсу": на Буковині попрощалися з полеглим захисником Борисом Нажигою
4 318
Готуватися до заторів? У Чернівцях починають капремонт вулиці Головної
3 501
Майже 50 тисяч: онкоцентр Буковини є одним із лідерів за розміром зарплат
3 488
"Наших вірян не допустили до храму": владика Феогност прокоментував ситуацію щодо собору в Чернівцях
3 173
На Прикарпатті знайшли 5-річного хлопчика: дитина понад три доби була в лісі - відео
2 987
Герберта Рубінштейна, уродженця Буковини, відзначили медаллю «На славу Чернівців»
2 487