У МЗС уточнили: Про скасування безвізу з Ізраїлем не йдеться

новини / Новини України
1 014
0
У МЗС уточнили: Про скасування безвізу з Ізраїлем не йдеться

Речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко спростувала інформацію про можливість скасування безвізового режиму з Ізраїлем через систематичні порушення прав українських туристів.

"Правда в тому, що, в разі порушення прав українських громадян в будь-якій з держав МЗС ініціюватиме перегляд умов поїздок, у т.ч. угод про безвіз. Неправда в тому, що безвіз з Ізраїлем - під загрозою", - уточнила вона у Twitter.



Нагадаємо, що раніше з’явилася інформсація, у МЗС України допустили можливість відмови від безвізового режиму з Ізраїлем.

За даними ЗМІ, з початку 2019 року в міжнародному аеропорту Бориспіль українські прикордонники відмовили у в'їзді 96 громадянам Ізраїлю, а в аеропорту Тель-Авіва - 503 українцям.

15 лютого в аеропорту Києва затримали 35 ізраїльтян. На знак протесту в аеропорту Тель-Авіва затримали цілий літак з України з 140 українськими громадянами.

Після того як в ситуацію втрутилися ізраїльські дипломати і народний депутат України Георгій Логвинський, всіх ізраїльтян і українців пропустили під "особисту гарантію" нардепа.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують