У "Газпромі" звільнили двох топ-менеджерів, які відповідали за переговори з Україною

новини / Новини світу
1 084
0
У "Газпромі" звільнили двох топ-менеджерів, які відповідали за переговори з Україною

Російський "Газпром" 25 лютого повідомив про звільнення заступників голови правління Олександра Медведєва і Валерія Голубєва.

За словами виконавчого директора "Нафтогазу" Юрія Вітренка, вони були головними в "Газпромі" на українському напрямку.



"Пан Медведєв був моїм візаві у Стокгольмському арбітражі і переговорах про транзит. Пан Голубєв був свідком у Стокгольмському арбітражі. Фактично вони були найвищими керівниками "Газпрому", які відповідали за відносини з "Нафтогазом". "Газпром" програв у Стокгольмі. Їх звільнили. Можливо, так воно працює в Росії", - написав Вітренко у фейсбуці.

Медведєв входив до правління "Газпрому" з 2002 року. Тепер він, як кажуть на сайті "Газпрому", зосередиться на діяльності Міжнародного ділового конгресу і на роботі у футбольному клубі "Зеніт".

Голубєв входив до правління "Газпрому" з 2003 року.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 027
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 590
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 992
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 027
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 322
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 913
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 164
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 696
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 970
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 028