Нардеп: Росію хочуть повернути в ПАРЄ до літа

новини / Новини світу
1 116
0
Нардеп: Росію хочуть повернути в ПАРЄ до літа

Народний депутат Борислав Береза, член української делегації в ПАРЄ, розповів, що в Парламентській асамблеї Ради Європи планують змінити режим санкцій проти РФ, аби повернути її делегацію.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.



За його словами, в четвер, 28 лютого в ПАРЄ планують обговорити чотири теми для спільної роботи з Комітетом міністрів (КМРЄ), три з яких насправді є прикриттям для реформи санкційного механізму, який використовується щодо РФ.

За цим планом в березні регламентний комітет прийме рішення і повернеться до доповіді бельгійського політика від партії Зелених Петри Де Суттер, яка передбачає можливість послабити дію санкцій ПАРЄ проти Росії.

На квітневу сесію відомий своїми проросійськими поглядами член Асамблеї Тіні Кокс внесе свою доповідь Про майбутнє Європи, де буде пропозиція застосувати спрощену процедуру внесення змін до статуту Ради Європи, щоб дозволити подавати повноваження в ПАРЄ не тільки в січні, а й протягом усього року, наприклад, в червні. Процедура передбачає паралельне застосування одного і того ж рішення КМРЄ і ПАРЄ.

І вже в травні Комітет міністрів повинен зібратися на рівні міністрів і підтримати цю ідею, прийнявши рішення. Відразу після цього планують зібрати екстраординарну сесію ПАРЄ і прийняти таке ж, але своє рішення.

"І відразу після цього Росія, за підтримки Ягланда, в червні подає повноваження і голосують за генсека. В результаті згідно з цим підступним планом Росія, не виконавши жодної резолюції ПАРЄ, продовжуючи вбивати українців на Донбасі, продовжуючи утримувати українських військовополонених моряків, захоплених в Азові, і наших громадян, захоплених в ОРДЛО, продовжуючи анексію Криму і окупацію Донбасу, отримає можливість повернутися в ПАРЄ", - обурився Береза.

Однак, за його словами, для реалізації цього плану лобістам необхідно подолати низку перешкод.

Спершу вони матимуть "нейтралізувати" українську делегацію, сподіваючись на те, що після виборів вона приїде в Страсбург ослабленим складом.

Крім того, за словами Берези, більшість делегатів ПАРЄ не підтримує цей план.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції