КВУ вважає трансляцію фільму "Слуга Народу 3" передвиборчою агітацією Зеленського

новини / Новини України
1 590
0
КВУ вважає трансляцію фільму "Слуга Народу 3" передвиборчою агітацією Зеленського

Комітет виборців України закликав кандидата в президенти Володимира Зеленського оплатити з виборчого фонду трансляцію фільму "Слуга Народу-3", бо вбачає у показі відеофільму передвиборну агітацію на користь кандидата.

Про це йдеться в повідомленні КВУ у Facebook.



"КВУ вважає, що показ відеофільму "Слуга Народу-3" є діяльністю, що спонукає виборців голосувати за Зеленського, який є виконавцем головної ролі у фільмі, а також кандидатом у президенти", - йдеться в повідомленні.

У комітеті стверджують, що фільм має політичну тематику і позитивно зображує діяльність художнього персонажа Зеленського, а його назва ідентична до назви політичної партії, висуванцем від якої він є.

"КВУ закликає Зеленського оплатити показ відеофільму "Слуга Народу-3" на телеканалах, що його транслюватимуть, із виборчого фонду кандидата в президенти", - зазначають в КВУ.

Комітет вважає, що в разі, якщо Зеленський не оплатить трансляцію фільму, це буде порушенням закону "Про вибори президента України".

Прем'єра нового сезону серіалу "Слуга Народу" запланована на березень 2019 року.

Вибори президента мають відбутися 31 березня.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
73 050
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
66 074
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
35 412
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
30 439
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
29 980
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
24 694
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
23 127
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
22 456
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
18 855
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 254