Ломаченку дозволили бій за пояс IBF

новини / Новини світу / спорт
1 840
0
Ломаченку дозволили бій за пояс IBF

Всесвітня боксерська асоціація (WBA) дозволила українському чемпіону світу WBA і WBO в легкій вазі Василю Ломаченку битися за титул IBF проти Річарда Коммі до обов'язкового захисту свого титулу проти Ентоні Кролли.

В інтерв'ю FightHype промоутер Кролли Едді Хірн повідомив, що організація зробила виняток для українського боксера, прийнявши таке рішення.

"Вони дозволили йому битися з Коммі, але тільки якщо поєдинок відбудеться в квітні", - зазначив Хірн.

Разом із тим, промоутер сумнівається, що це трапиться, оскільки ганець отримав травму й може не встигнути відновитися до цього часу. Тому представник Кролли вважає, що в британця є хороший шанс вийти на ринг проти українця в квітні.

Нагадаємо, 3 лютого Коммі нокаутував росіянина Ісу Чанієва та завоював пояс IBF, ставши найбільш вірогідним наступним суперником Ломаченка.

Раніше промоутер українця Боб Арум повідомив про те, що свій наступний поєдинок його клієнт проведе в квітні проти переможця бою за титул IBF Іса Чанієв - Річард Коммі.

Пізніше Ломаченко розповів, що для нього 12 квітня краще захищати титул WBA з Ентоні Кроллою, ніж битися за пояс IBF, оскільки в другому випадку він втратить свій нинішній титул.

Повідомлялося, що через травму Коммі українець, швидше за все, не буде з ним битися 12 квітня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують