UA:Перший: стали відомі причини відсторонення керівника телеканалу Аласанії

новини / Новини України
1 877
0
UA:Перший: стали відомі причини відсторонення керівника телеканалу Аласанії

Рішення Наглядової ради про відсторонення керівника громадського телеканалу UA:Перший Зураба Аласанія пов'язано з недостатнім освітленням ряду суспільно значущих тем.

Про це йдеться у відповідному проекті рішення.



Деякі пункти даного документа Аласанія опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з ними, причиною відсторонення стало, зокрема, не висвітлення телеканалом у 2018 році (крім коротких згадок у новинах) Хресної ходи за помісну церкву, який проходив 28 липня, та засідання Генеральної асамблеї ООН від 26 вересня, де розглядалися дуже важливі для України питання.

При цьому підкреслюється, що у деяких заходах, "проігнорованих" каналом, брав участь президент країни Петро Порошенко.

Крім того, Аласанію звинуватили у "деполітизації" новин.

Як зазначається, він не організував мовлення каналу "ні як суспільно-політичного" (відповідно до закону), ні як "інформаційного та суспільно-політичного мовника з елементами просвітництва" (як вказано у перехідній концепції).

"Під керівництвом Аласанії компанія у 2018 році впроваджувала помилкове розуміння принципів "відсторонення від влади", аж до повної деполітизації новин", - заявили у Наглядовій раді.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Призначили керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП: він працював у Донецькій області
22 122
На заході України зранку гриміли вибухи: що відомо про ворожі удари
4 509
У Чернівцях зросте квартплата: яка компанія підвищила тариф
3 903
На Буковині жінку вкусила змія на городі: постраждалу госпіталізували
3 720
Депутати проголосували за звільнення заступника міського голови Юрія Лесюка
3 617
До Чернівців призначили додатковий поїзд: Укрзалізниця оновлює літній графік
3 485
«Вірний син України»: на війні загинув воїн з Буковини Станіслав Чорней
3 181
На Буковині правоохоронець переправляв військовозобов'язаних за кордон
3 136
Клічук наклав вето на рішення депутатів про звільнення Юрія Лесюка та скасування конкурсу директорів шкіл
3 129
«Його голос та гру на гітарі пам’ятають усі»: що відомо про відважного захисника з Буковини Владислава Каралаша
2 919