Більшість православних українців назвали себе вірянами ПЦУ

новини / Новини України
1 882
0
Більшість православних українців назвали себе вірянами ПЦУ

Переважна більшість українців, які вважають себе православними, відносять себе до Православної церкви України, яку очолює митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке спільно провели Центр соціальних та маркетингових досліджень "Социс"; Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Центр Разумкова.



Так, згідно з результатами дослідження, 70,7% опитаних віднесли себе до православних. З них 43,9% позиціонують себе як прихильники Православної церкви України, яку очолює митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

38,4% респондентів, які вважають себе православними, заявили, що не відносять себе до якоїсь конкретної конфесії. 15,2% опитаних православних відносять себе до УПЦ Московського патріархату, 2,5% - не визначились або не змогли дати відповідь на це питання.

Відповідно до результатів дослідження, 8,8% усіх опитаних вважають себе просто християнами, 6,9% - греко-католиками, 1,3% - римо-католиками, 1% - протестантами і євангелістами. Жодних релігійних віросповідань не сповідують 9,5% опитаних. 0,8% - не змогли або відмовились дати відповідь про свою релігійну приналежність.

Дослідження було проведено з 16 по 29 січня 2019 року. Всього було опитано 11 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Статистична похибка дослідження становить 0,9%. Опитування було проведено методом особистого формалізованого інтерв’ю за місцем проживання респондента.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим