У місті - епідемія кишкових інфекцій

новини
2 073
0
З 19 вересня постановою в.о. головного державного санітарного лікаря міста тимчасово призупинено роботу дошкільного навчального закладу №23, що на вулиці В. Александрі, 30. Як ідеться в повідомленні прес-центру міської ради, "на період неблагополучної епідемічної ситуації".
Рішення прийнято у зв’язку з тим, що 15-18 вересня захворіло на гастроентероколіти п’ятеро дітей, які відвідують цю дитячу установу. Троє з них мешкають у місті, а двоє у селі Чорнівка. У двох випадках виявлено дизентерійну паличку Зонне. У дитячій установі розпочато проведення комплексної дезінфекції.
Триває камерна обробка білизни та іншого приладдя у дошкільному закладі №44, роботу якого призупинено з 16 вересня. У двох дітей, які відвідують цей садочок, виявлено дизентерійну паличку Зонне. Одна дитина госпіталізована, решта дітей обстежені в баклабораторії і перебувають під наглядом дільничних лікарів.
Загалом у місті станом на 17 вересня гострі кишкові інфекції виявлено у 31 дитини, яка відвідує дошкільні установи.
Скільки насправді хворих - встановити неможливо, адже із симптомами кишкових інфекцій (у народі кажуть "розлад шлунку") зазвичай до лікарів не звертаються.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Трагічна звістка з фронту: загинув захисник із Буковини Дмитро Костенюк
8 166
Українцям треба терміново замінити паспорти: які документи більше недійсні
6 236
На Буковині на щиті зустрінуть воїна Миколу Івануцу
5 131
«Українки – красиві й самодостатні!»: чернівчанка представила Україну на «Місіс Всесвіт»
4 023
«Багато разів прощався з життям»: освітянин-воїн із Буковини майже пів року пробув на позиціях у напівоточенні
3 765
ДТП у Чернівцях на важливому перехресті, рух ускладнений в усіх напрямках
3 398
Загубилася в лісі під час відпочинку: на Буковині рятувальники долучилися до пошуків жінки
3 007
Українцям готують нові соцвиплати: хто їх може отримати
2 512
Оновлять календар профілактичних щеплень: безкоштовно вакцинуватимуть від вірусу папіломи
2 218
З квітами та свічками: буковинців просять зустріти загиблого героя Миколу Івануцу
2 183


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.