Голова "Нафтогазу" розповів про умови встановлення лічильників споживачам

новини / Новини України
1 099
0
Голова "Нафтогазу" розповів про умови встановлення лічильників споживачам

НАК "Нафтогаз України" готовий забезпечити домогосподарства лічильниками газу за свій рахунок за умови підписання зі споживачем контракту.

Про це повідомив на прес-конференції глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.



Прем'єр-міністр Володимир Гройсман 30 січня заявив, що Кабінет міністрів зобов'яже НАК "Нафтогаз України" забезпечити домогосподарства приладами обліку газу за свій рахунок.

"Нафтогаз" підтримує цю ініціативу, але нам потрібен прямий контракт зі споживачем, з тією людиною, яка хоче поставити лічильник", - сказав він.

За словами Коболєва, відповідний договір може підписати створена в структурі групи газопостачальна компанія.

Коболєв зазначив, що оптимальним рішенням пошуку джерела коштів для цих цілей є ослаблення дивідендного навантаження на компанію. При цьому він додав, що ця програма повинна бути передбачена у фінансовому плані "Нафтогазу".

"Одного джерела недостатньо. Оскільки це відносини між облгазом і споживачем, нам потрібен контракт з будь-ким з них. З облгазом це неможливо - вони проти, зі споживачем - ми з задоволенням візьмемо цього споживача, зробимо його своїм споживачем і будемо ставити лічильники", - пояснив глава НАК.

За його оцінкою, кількість абонентів, які на сьогодні не мають приладами обліку споживання газу, становить близько 3 млн.

Роздрібну вартість лічильника компанія оцінює в 1,2-1,3 тис. грн.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим