У НАТО наполягають на прискореному вступі України до Альянсу

новини / Новини України
1 373
0
У НАТО наполягають на прискореному вступі України до Альянсу

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що у НАТО наполягають на необхідності прискореного вступу України до Північноатлантичного альянсу.

Про це Полторак повідомив в ефірі одного з телеканалів, коментуючи заяву президента Петра Порошенка про отримання Плану дій щодо членства у НАТО.



"Спочатку за нами спостерігали, потім нам допомагали, а на останньому засіданні, в якому я брав участь, практично всі учасники Альянсу наполягали на необхідності прискорення вступу України в Альянс – це є відповідь на всі закиди про те, що нас там ніхто не чекає, і ми нікому не потрібні", - заявив Полторак.

За словами міністра, Україні потрібно не лише вступити до НАТО. "Нам треба навчитися воювати, нам треба досягнути стандартів, нам треба нову зброю, нові методики, нову систему, яка буде відповідати нашим інтересам", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні, 29 січня, на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом" Порошенко заявив, що Україна у 2024 році подасть заявку на вступ до ЄС і отримає План дій щодо членства в НАТО.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Прикордонники затримали групу лісівників, які переправляли ухилянтів до Румунії
82 358
У Чернівцях представили нового начальника ОВА: запросили не всі медіа
45 421
Скандал із зачиненим автовокзалом у Чернівцях: військового у морозну ніч попросили залишити зал очікування
34 287
У Чернівцях змінили кінцеву зупинку популярного автобусного маршруту
27 715
З'явився графік відключень світла у Чернівецькій області на завтра, 14 січня
25 799
Не стало колишньої сільської голови на Буковині Валентини Гульпе
17 369
Хто може стояти за новими призначеннями очільників Буковини та інших регіонів, - ЗМІ
15 671
Чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу полеглого воїна Владислава Тритяка
15 561
Коли завтра буде світло: графік відключень на Буковині 13 січня
14 563
Росіяни готують новий масований удар по Україні найближчими днями - Зеленський
13 116